Archyvas ‘Apgaulingi SMS tekstai

Nebeslėpki paslapčių, nesislėpki pats, nebėk, - Pažiūrėk, atsisuk atgal - niekas nesiveja vistiek. Niekas nekaltina, negrasina, ir nebaugina. Bet ir neberūpi niekam ...

Kai nestebina jau niekas Tau padės dėdulė Niekas Jis tau nieko nesakys, Nesijuoks ir neblaškys Tam jis ir yra toksai Kad nestebintų visai.

Būsi geras, būsi blogas, - Man vistiek važiuoja stogas ... Kaltas čia eilinis šaltas, Baltas ir žvarbus pavasaris.

Gleivėtą bučinį siunčiu, su juo žodžius tokius tariu - Gyvenki tam, kad naktimis matytum šmėklas, Vampyrai tegul tau rankas bučiuos ir šliužai tavo sapną saugos.

Burbuliatorius burbuliuoja, Helowynas atžingsniuoja Liečia jis šalta ranka, greitai apkabink mane !

Aš tai švelniai paliečiu, įkišu du pirštus į vidų, nors ten pakankamai vietos ir trims, ten labai drėgna, ir judu aukštyn, žemyn... Štai kaip aš plaunu...

Pamilau tave iš karto, kai pirmą kartą pamačiau, man širdį pravėrei be kardo, privertei ją degt karščiau.. Tu ne miražas ir ne vizija, – mano mieloji TELEVIZIJA..

A girl phoned me the other day and said…”Come on over, there’s nobody home.” I went over. Nobody was home

Nesakyk ką man daryti, ir nesakysiu kur tau eiti.

As jauciu tave saltai alsuojacia po savimi.Man taip gera kai as sukaites atsigulu ant taves...Ak mano pagalve-as tave myliu!..

Om#it#lis pranesa: loterijoje jus ka tik laimejote bulterjera. Didelis prasymas laimetojui - pasiimkite greiciau ta bjaurybe.

As taves vis noriu ir noriu, bet Tu negali buti mano likimo drauge... Kaip man pamirsti Tave, Degtine Tu nelemta?

Man kazka ikisho...man skauda...Aaa...Man tai pirmas kartas...pagaliau istrauke...visa kruvina...mano pirmaji DANTUKA.. :))

Matau Tave is toli, matau Tave is arti. Jauciu Tave nuoga, kai Tu cionai guli. Sapnuoju kas nakty, aistringai glaudziu, o pagalve miela tave as myliu!

Atsibundu nakti - nera taves, mano kunas geidzia tavo silumos, visa nakti jauciu tavo kvapa, nervingai ieskau taves. Kur tu, mano pizama?