Pagal raktažodį ‘Velykiniai sveikinimai

Nuoširdžiai sveikiname Jus su Šv. Velykom! Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

Šilčiausi sveikinimai ateinančių Šv. Velykų proga. Tegul gyvenimas būna toks šviesus, kaip kiaušinio baltymas, saulėtas - kaip kiaušinio trynys, o sunkumai - trapūs, kaip kiaušinio lukštas. Gražių ir stiprių margučių :)

Kai pavasaris ateina, atidunda žaluma Atneša kartu Velykas, su išlaukta šiluma Širdyse pabunda jausmas naujas Meilei, gyvenimui ir geriems darbams.

Te velykinis margutis Bus stiprus, kaip dantis kiškučio Tegul klostosi viskas kaip per sviestą O Velykų stalas džiugina kasdien

Su mėlynom žibutėm atbudusia gamta Su šv. Velykom sveikinam Tave! Aleliuja!

Ir su margučiais, su šv. Velykom, Ir su pirmais pavasario žiedais! Palaiminto prisikėlimo ryto, Gyvenimo su džiaugsmo spinduliais!

Sveikiname su šv. Velykomis. Linkime kietų kiauėinių ir puikaus savaitgalio!

Vis šilčiau mus sveikina saulę, Greitai ties žalią ranką beržai, Moja parskrendančios gervės, Krykštaus ir čiurlens upeliai smagiai...

Velykų džiaugsmas ir palaima Telydi Jūs žingsnius visus, Tegul varpai pašaukia laimę, Te žodžiai atneša džiaugsmus! Su Šv. Velykom!

Tegul Kristaus prisikėlimo šviesa aplanko visų Jūsų namus. Tegul netrūksta darnos ir skalsos prie stalo. Prisiminkite, kad tas, kas juokiasi, visados nugali verkiančius.

Per Šv. Velykas suskamba Prisikėlimo varpai ir gamta pabunda, tad neliūdėkime per Velykas - linksminkimės!

Tai kas, kad pievose nei pienių nei žvangučių, tegul žydės šimtai linksmų margučių...

Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – šventas Velykas. Šviesos tavo namams, skaidrumo tavo mintims, gėrio ir grožio tavo darbams!

Tegu Šv. Velykos ateina su dideliu džiaugsmu ir virpesiu širdy. Lai kiekvienas margutis atridena po siurprizą, kurio lauki!

Nerimuosiu as eiluciu, Nes nemoku to daryt. Tau linkiu skaniu marguciu, Ta galiu as pasakyt! Su. Sv Velykom!