Pagal raktažodį ‘vardo dienos sveikinimas

Per ūkanas, per gūdžią naktį, Pro tylinčias pušų šakas aš ateinu Su paprasčiausias žodžiais, Pasveikint vardo dienoje tavęs.

Daug laimės, džiaugsmo, saulėtų dienų ir ilgų, Sveikų gyvenimo metų vardo dienos proga tau linkiu.

Ši diena tokia šilta – su Vardadieniu Tave!

Tavo vardas brangesnis už saulę ir už tūkstančius aukso žvaigždžių. Tavo vardas tik vienas pasaulyje, kurio pamiršt niekaip negaliu..

Gyvenkite nuolat ieškodami savo paparčio žiedo, nesvarbu ar sniego, ar obelų žiedų pūgoje… Būkite laimingi! Joninių proga linkime visiems Jonams ir Janinom!

Tegu pačią trumpiausią ir linksmiausią metų naktį paparčiai tik Jums pražįsta stebuklingais žiedais.. Kuo geriausios sėkmės, kuo tvirčiausios sveikatos, kuo didžiausios laimės linkiu Jums Joninių proga!

Už mūsų gerą draugą Antaną, Mes pakelkim tostą gerą. Būki sveikas ir laimingas, Gražus, linksmas ir turtingas ...papildomai(ilgesnė pabaiga)... Neužmiršk senų draugų, Ir išgerk su jais kartu.

Lai tavo vardą pagarba lydės, - Kaip žmogų lydi amžinas šešėlis. Lai tavo vardas pelenuos žibės, Ir tenedrįsta abejot verte jo joks praeivis. Te tavo vardas šiluma virpės, Kiekvieną kviesdamas pažvelgt į saulę. Tegu jis naktį švyturiu...