Pagal raktažodį ‘rytas

Žingsnis po žingsnio naktis atsitraukia, rytas į skruostą bučiuoja tave. Tu dar miegi? Bet gyvenimas laukia.. Ant lūpė jau žaidžia šilta šypsena. Labas rytas!

Kai saule teka... Kai zeme bunda... As tyliai ateinu sudrumsti tavo miega... Ir pasakyti LABAS RYTAS...

As nezinojau,kad tu mane myli.Taciau viena ryta nubudau ir pamaciau tave prie savo lovos.Tu man pasakei,Labas rytas.

Atmerk viena akyte, po to kita... Nueik prie veidrodzio ir nusisypsok sau, ir pamatysi, kad su sypsena sekasi viskas geriau. Labas Rytas.

Bunda žemė ir žvėreliai, labas rytas taria saulei. Pasitikt tavęs einu po šitų saldžių sapnų. Labas rytas tau tariu, nes tave labai myliu.

Labas rytas, mano saule, tikiuosi sapnai buvo saldus ir esi zvali, nes ketinu isbuciuoti tavo gaivu kuna. Buckis, buckis, buckis...

Kai tu atmerki akutes,Danguje nusvinta saule,O tos mazosios rankutes,Vel susildo si pasauli:*

Kazkas miegos dar, Kazkur dar lis, Kazkas myles kazka, Kazkas dar pyks, Kazkas tau LABAS RYTAS pasakys:)

Labas rytas aš šaukiu, tau geros dienos linkiu. Šypsena veide, meilės liepsnelė akyse, šilumos banga tebūnie tavo širdyje..

Nubusk kartu su ryto saule, kartu su mano svytinciom akim,Ir dziaukis tuom,ka suteikia pasaulis,O as dzaiugiuosi kartu su Tavimi!!! :*

Saulės spindulėlis žadina tave, liečia tavo veidą šypsena, nemiegok, pabusk greičiau, dieną tu sutik linksmiau. Tau labutis aš tariu ir sėkmės šiandien linkiu!

saulyte jau pramerke viena aki o spinduliukai laksto aplink ja basi isauso naujas rytas jau laikas keltis ir buti savimi.labas rytas

Kiekviena karta atsikeles, as zinau, kad ir tu atsibudai ir nors man salta, mane sildo tavo man jausmai!!!

Pro lango plyšį į kambarį įskrieja mažas spinduliukas. Jis apsidairo, pasipurto, nutupia ant tavo žanduko ir sušnibžda: "Labas rytas"..

Nauja diena-tai lyg paveikslas.Rytas-tai baltas popieriaus lapas ir tik nuo taves priklauso, koks bus piesinys.Linkiu nutapyt sedevra!!