Pagal raktažodį ‘naujametiniai

Atversim naują lapą, kursim naujus planus, užmiršim negandas senas, švęsim naują pradžią ... Atsineškime į Naujus metus tik gražiausias svajones, atsiveskime tik geriausius draugus, apkabinkime šeimyną, ir pabūkime šitoje laimės...

Nenoriu beždžionės, Lėlės – taip pat ne... Ko trokštu, Seneli, Ir tau nežinia... Sesutę man mažą Padėk po egle. Akytėm žydrom Ir suknyte žalia Padėk ir lopšelį, Kad supčiau ten, Vienturtės dukrelės Kalėdų svaja...

... , būk laiminga(s), kai į žemę kris snaigės, ..., būk laiminga(s), kai į duris pasibels Naujieji metai.

Baltais takeliais sniego nubarstytais, Senieji metai jau paliko mus Naujieji metai žengia štai šiandieną, Su jais aš sveikinu ir Jus.

Palydim mes metus senuosius, Juose paliekam laimes ir vargus, O Naujuose, kad laimė tik kartotus, Ir nežinotume jokių vargų!

Lai maža baltutė snaigė, Ar šiaurys žvarbus Atpūs Tau didžią laimę Per Naujus metus!

Lai neša Tau laimę šie metai, Lai sušvinta rytojus švelnus. Tau džiaugtis, gėrėtis pasauliu Kol gyvenimas Tavo gražus!

Sveikinu Jus su Naujais Metais! Šios laimės valandos taip retos, Ir bėga lyg vanduo. Lai šie geriausi būna Jūsų metai. Lai būna jie pavasaris, o ne ruduo!

Nesugrąžins praėjusių dienų Šiltų prisiminimų bangos, Tad linkiu kartu naujų – Praėjusios jos bus taip brangios... Su Naujaisiais!

Naujieji - tai pradžia Tad lai būna jie Jums laimingi, džiaugsmingi…, Nešantys sėkmę gyvenimo kėly Ir begalinį džiaugsmą pilkoje kasdienybėje.

Pačių laimingiausių, Pačių džiaugsmingiausių, Pačių nuostabiausių Naujųjų 20XX metų Jums linki...

Baltos snaigės jau ant žemės krinta, Skrieja vėjas linksmai per laukus, Jau nuėjo tiem etai pasenę Su Naujaisiais sveikinam Jus!

Jei kiekviena krintanti snaigė būtų laiminga, Kiek daug laimės galėčiau palinkėti Jums, Bet jos ištirptų. Tad Naujųjų metų proga linkim Jums Niekada neištirpstančios laimės.

Naujieji - tai pradžia Tad lai būna jie Jums laimingi, džiaugsmingi..., Nešantys sėkmę gyvenimo kėly Ir begalinį džiaugsmą pilkoje kasdienybėje.

Nebėr senųjų metų, Nebėr senos dainos... Tikimės, kad šie 20XX Naujieji metai Jums daug džiaugsmo dovanos.